Aplikacja FUN APP 4fun.tv

Imprezy

Bilety na eksluzywny koncert grupy Hurts!


data: 2012-11-08
artysta: Hurts
organizator: HP
miasto: Warszawa
adres: ul. Racjonalizacji Studio Las


Koncert, wyłącznie dla zaproszonych gości HP, odbędzie się 9 listopada w Studio Las przy ul. Racjonalizacji 6/8 w Warszawie o godzinie 20:30. 

To jedno z wielu działań, jakie HP wraz z Universal Music Group planuje w całej Europie w ciągu nadchodzącego roku!

HP oferuje możliwość uczestniczenia w wyjątkowych wydarzeniach muzycznych.

Hurts to znany brytyjskie duet, znany m.in. z przeboju „Wonderful Life”. Ich debiutancki album uzyskał w Polsce status platynowej płyty.

Klimat i specyfikę projektu Hurts idealnie oddaje krótka notka Paula Lestera z Guardian: "chłopięcy duet stylizowany na "modowych" zdjęciach Helmuta Newtona, klipy wyreżyserowane przez Antona Corbijna, z muzyką nadającą się do produkcyjnego szlifu Trevora Homa, czy Martina Hannetta". Jeśli te wszystkie referencje nadal nic dla Was nie znaczą, może dacie się namówić na kilka minut z jedwabiście gładkim , wyrazistym, schludnym, męskim synthopem, który głosi, że dni new romantic jeszcze się nie skończyły...

Źródło: http://bit.ly/TxfczM

Musisz się zalogować aby oceniać artukuły.
Ocena: 0 0

Polecamy

Kodaline - The One

Kodaline - The One

Lady Gaga i Kendrick Lamar!

Lady Gaga i Kendrick Lamar!

Kygo - Stole The Show feat. Parson James

Kygo - Stole The Show feat. Parson James

NOWE już o 19.00!

NOWE już o 19.00!

YOUNG STARS FESTIVAL 2015 już 30 maja!

YOUNG STARS FESTIVAL 2015 już 30 maja!

Komentarze

 • TheSusie772

  2012-11-08 | 18:50

  Piosenka "Wonderful Life" zespołu Hurts odniosła tak wielki sukces (i praktycznie stała się przepustką do ich kariery), ponieważ wg mnie pod każdym względem jest harmonijna: 1. Tekst jest prosty, ale naładowany emocjami, ponieważ porusza tak skrajne tematy, jak śmierć i miłość. Daje ogromny ładunek nadziei, pokazując jak życie potrafi zaskakiwać pozytywnie, mimo, że wydaje się nam, że jesteśmy na krawędzi. 2. Emocje podkreśla muzyka - pozornie prosta, ale chwytająca za serce (wysokie tony saksofonu czy skrzypiec, zawsze wywołują u mnie gęsią skórkę). 3. Obie wersje teledysku są proste, nie odwracają uwagi od muzyki i są nieco tajemnicze. Całość tworzy wyjątkowy klimat, dość mroczny przez co intrygujący. Byc może w tym tkwi sekret jego popularności. Mnie utwór wciągnął od pierwszego usłyszenia/zobaczenia i nadal mocno trzyma :)

 • Sylka

  2012-11-08 | 18:08

  "Wonderful life" jest piosenką o nieszczęśliwej miłości, która jest romantyczna, a z drugiej strony pełna niepewności. Takie piosenki z chwytliwym tekstem, melodyjną linią dźwięku która jest miła dla ucha, zyskują w oczach melomanów.Tekst "never give up, its such a wonderful life" stał się kultowy ze względu na swoje ogromne znaczenie w życiu ludzi.Theo ma delikatny, subtelny głos w tej piosence przez co miło się go słucha i tekst potrafi jeszcze bardziej do ludzkich serc :)

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować aby dodawać komentarze.

Zaakceptuj Politykę Prywatności naszej strony