Aplikacja FUN APP 4fun.tv

Imprezy

Longboard Doping 2012


data: 2012-07-14
miasto: Warszawa
adres: ulica Górnośląska i Myśliwiecka


Longboard Doping 2012

Longboard Doping 2012


Ogromna porcja adrenaliny, ekstremalnych przeżyć i najlepsi zawodnicy pokonujący wymagającą trasę w samym centrum Warszawy - to wszystko już w sobotę, 14 lipca od rana do wieczora na wyłączonych z ruchu ulicach Górnośląskiej i Myśliwieckiej.
 
Impreza Longboard Doping 2012 jest organizowana w ramach Street Art Doping Festival i kierowana jest do wszystkich, którzy jeżdżą na longboardach, jak i tych, którzy dopiero chcą zacząć przygodę z tym sportem.

- Bardzo cieszy nas rozwój longboard'ingu w Polsce. Imprezę Longboard Doping stworzyliśmy dla ludzi, którzy chcą się zmierzyć i rywalizować w profesjonalnie zorganizowanych zawodach, a jednocześnie dobrze się bawić przy muzyce - mów Marcin Wielgo, organizator zawodów. - Pamiętamy też o najmłodszych, dla których przygotowaliśmy szkółkę, w której pod okiem fachowców będą mogli stawiać swoje pierwsze kroki i spróbować swoich sił na deskach. Dla kibiców przygotujemy miejsca do oglądania zmagań wzdłuż całej trasy, catering i wiele atrakcji. Priorytetem jest bezpieczeństwo, dlatego do organizacji zawodów zaprosiliśmy najlepszą ekipę, a podczas imprezy będziemy propagować akcję “Kask – noś z głową”  - mającą na celu propagowanie jazdy w kasku. Już dziś zapraszamy na wielkie sportowe wydarzenie w centrum Warszawy! 

Formuła imprezy jest prosta - wszyscy chętni do spróbowania swoich sił zgłaszają się do organizatora zawodów.
 
W dniu imprezy, na wyłączonych z ruchu ulicach, wytyczany jest tor, który każdy ze zawodników pokonuje na czas. Na podstawie czasów tworzy się system play-off. W kolejnym etapie czwórki zawodników startują do rywalizacji, a para najszybszych z każdego przejazdu przechodzi do kolejnej części aż do finału, gdzie na placu boju zostaje czwórka najlepszych, którzy walczą o zwycięstwo. Oddzielna klasyfikacja dla chłopaków i dziewczyn. 
Musisz się zalogować aby oceniać artukuły.
Ocena: 0 0

Polecamy

Rae Sremmurd - Throw Sum Mo ft. Nicki Minaj, Young Thug

Rae Sremmurd - Throw Sum Mo ft. Nicki Minaj, Young Thug

Sylwia Grzeszczak feat. Sound'n'Grace - Kiedy tylko spojrzę

Sylwia Grzeszczak feat. Sound'n'Grace - Kiedy tylko spojrzę

STARCLIPS - SYLWIA PRZYBYSZ

STARCLIPS - SYLWIA PRZYBYSZ

Taylor Swift - Bad Blood ft. Kendrick Lamar

Taylor Swift - Bad Blood ft. Kendrick Lamar

Beyonce kupiła Kościół!

Beyonce kupiła Kościół!

Komentarze

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować aby dodawać komentarze.

Zaakceptuj Politykę Prywatności naszej strony