Aplikacja FUN APP 4fun.tv

Imprezy

Longboard Doping 2012


data: 2012-07-14
miasto: Warszawa
adres: ulica Górnośląska i Myśliwiecka


Longboard Doping 2012

Longboard Doping 2012


Ogromna porcja adrenaliny, ekstremalnych przeżyć i najlepsi zawodnicy pokonujący wymagającą trasę w samym centrum Warszawy - to wszystko już w sobotę, 14 lipca od rana do wieczora na wyłączonych z ruchu ulicach Górnośląskiej i Myśliwieckiej.
 
Impreza Longboard Doping 2012 jest organizowana w ramach Street Art Doping Festival i kierowana jest do wszystkich, którzy jeżdżą na longboardach, jak i tych, którzy dopiero chcą zacząć przygodę z tym sportem.

- Bardzo cieszy nas rozwój longboard'ingu w Polsce. Imprezę Longboard Doping stworzyliśmy dla ludzi, którzy chcą się zmierzyć i rywalizować w profesjonalnie zorganizowanych zawodach, a jednocześnie dobrze się bawić przy muzyce - mów Marcin Wielgo, organizator zawodów. - Pamiętamy też o najmłodszych, dla których przygotowaliśmy szkółkę, w której pod okiem fachowców będą mogli stawiać swoje pierwsze kroki i spróbować swoich sił na deskach. Dla kibiców przygotujemy miejsca do oglądania zmagań wzdłuż całej trasy, catering i wiele atrakcji. Priorytetem jest bezpieczeństwo, dlatego do organizacji zawodów zaprosiliśmy najlepszą ekipę, a podczas imprezy będziemy propagować akcję “Kask – noś z głową”  - mającą na celu propagowanie jazdy w kasku. Już dziś zapraszamy na wielkie sportowe wydarzenie w centrum Warszawy! 

Formuła imprezy jest prosta - wszyscy chętni do spróbowania swoich sił zgłaszają się do organizatora zawodów.
 
W dniu imprezy, na wyłączonych z ruchu ulicach, wytyczany jest tor, który każdy ze zawodników pokonuje na czas. Na podstawie czasów tworzy się system play-off. W kolejnym etapie czwórki zawodników startują do rywalizacji, a para najszybszych z każdego przejazdu przechodzi do kolejnej części aż do finału, gdzie na placu boju zostaje czwórka najlepszych, którzy walczą o zwycięstwo. Oddzielna klasyfikacja dla chłopaków i dziewczyn.



 
Musisz się zalogować aby oceniać artukuły.
Ocena: 0 0

Polecamy

Kiesza - Giant In My Heart

Kiesza - Giant In My Heart

Cheryl - Only Human (acoustic version)

Cheryl - Only Human (acoustic version)

Nowy album Eweliny Lisowskiej

Nowy album Eweliny Lisowskiej

Drake kończy 28 lat!

Drake kończy 28 lat!

Szkolne teledyski cz.1

Szkolne teledyski cz.1

Komentarze

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować aby dodawać komentarze.

Zaakceptuj Politykę Prywatności naszej strony