Aplikacja FUN APP 4fun.tv

Konkursy

Do wygrania zaproszenie na ekskluzywny koncert grupy Hurts!


data rozpoczęcia: 2012-11-08
data zamknięcia: 2012-11-08


KONKURS! KONKURS! KONKURS!

Do wygrania zaproszenie na ekskluzywny koncert grupy Hurts, który odbędzie się 9 listopada w Studio Las przy ul. Racjonalizacji 6/8 w Warszawie o godzinie 20:30!

Zadanie konkursowe nawiązuje do sławnego hitu "Wonderful Life". Napiszcie w komentarzu na stronie, dlaczego według Was piosenka odniosła tak ogromny sukces? 

Na odpowiedzi czekamy do dzisiaj (8 listopada), do godziny 20:00!

Zwycięzcy otrzymają maile potwierdzające, na które muszą odpowiedzieć do godziny 21:00!

Powodzenia ! 

Musisz się zalogować aby oceniać artukuły.
Ocena: 0 0

Polecamy

Taylor Swift wreszcie szczęśliwie zakochana!

Taylor Swift wreszcie szczęśliwie zakochana!

Kygo - Stole The Show feat. Parson James

Kygo - Stole The Show feat. Parson James

AC/DC - Play Ball

AC/DC - Play Ball

Dawid Kwiatkowski zrezygnował z Matury!

Dawid Kwiatkowski zrezygnował z Matury!

Dub FX na trzech koncertach w Polsce!

Dub FX na trzech koncertach w Polsce!

Komentarze

 • Budda69

  2012-11-08 | 21:23

  ...właśnie? Dobrze prawisz gagniesza ;)

 • gagniesza

  2012-11-08 | 21:15

  kiedy będą ogłoszone wyniki? :)

 • BLACK hearted GIRL

  2012-11-08 | 21:12

  4FUNtv WHY? ;(((

 • gagniesza

  2012-11-08 | 19:55

  Wonderful life jest jedną z moich ulubionych piosenek i myslę, że prędzej czy później musiała odnieść sukces, ponieważ jest jednym z niewielu utworów, które pozostają w głębi człowieka Rozwija wyobraźnię, daje inny podgląd na życie. Ale tak serio, ile się słyszy o ludziach pogrążonych w depresji, we własnym świecie, jakby nie było możliwe odcięcie się na chwile. Jest możliwe, z tą piosenką. Nie można słuchać jej cicho. Zarówno w sprawach poważnych jak i drobnostkach :Nie poddawaj się! Życie jest takie piękne! W problemach emocjonalych: Nie poddawaj się! W nauce do sprawdzianu z biologii: Nie poddawaj się! Czy życie nie może być proste? Wonderful life, Wonderful life. Zawsze są problemy, żeby osiągnąć cel. Ta piosenka motywuje, daje inny pogląd, przez te 4 minuty dodaje nam sił. Niby jest tam coś napisane o miłości, tak... każdy kiedyś przeżywa tą swoją miłość. Jednak mam wrażenie, że piosenka ukazuje paletę uczuć, zarówno pozytywnych jak i negatywnych. Nie da się jej nie śpiewać, nie da się nie zapamiętać słów. Ona poprostu istnieje w nas i nic nie może tego zmienić. I wcale nie mówie tego tak po prostu, ona ma dla mnie wielkie znaczenie. NEVER GIVE UP! It's such a wonderful life!

 • BLACK hearted GIRL

  2012-11-08 | 19:53

  "WONDERFUL LIFE" jest hymnem dla optymistów z bagażem doświadczeń, czyli dla każdego człowieka na naszej planecie. Pozwala uwierzyć, że szczęście jest w zasięgu ręki- jeżeli tylko chce się je dostrzec. Jeśli chce się dostrzec drugiego człowieka. Prosta historia o uniwersalnym przekazie. Daje nadzieję na to, że w jakimkolwiek miejscu i sytuacji byśmy się nie znajdowali- może być lepiej. Każdy przecież po porażce chciałby usłyszeć- DON'T LET GO, NEVER GIVE UP, IT'S SUCH A WONDERFUL LIFE. Wtedy wraca werwa, a smutki zastępują marzenia, życie i wszelkie jego odsłony. I znów można wrócić do sedna, czyli NIE BAWISZ SIĘ NIE ŻYJESZ ;D

 • Budda69

  2012-11-08 | 19:31

  ...bo MNIEJ znaczy WIĘCEJ. Począwszy od FORMY do TREŚCI. Minimalizm w każdym calu. Klasyka w unikalnym przekazie. Stylowe połączenie prostoty i wysokiej jakości. Grzeczni chłopcy, którzy wcale nie są tacy grzeczni. Plus konsekwencja i powrót do przeszłości. Dla tych, którzy pamiętają syntezatorowy pop i przeboje Ultravox, Erasure czy wczesnych Depeche Mode "Wonderful life" proponuje powtórkę z rozrywki z najlepszym wydaniu. Dodatkowo, upłynęło wystarczająco dużo czasu, by nowe pokolenie słuchaczy zdążyło zapomnieć o ulubieńcach rodziców z lat 80. i nieświadomie odkryło w HURTS ich godnych następców. "Wonderful life" to rzetelna robota na sprawdzonych wzorcach, a tło teledysku i wygląd muzyków idealnie obrazuje elegancję brzmienia piosenki. Ostatni element, o którym wspomnieli sami ADAM i THEO- "emocinal pop music". To wszystko sprawia, że kultowy już status "Wonderful Life" nie podlega wątpliwości.

 • zaralo

  2012-11-08 | 19:29

  Nigdy się nie poddawaj! Nie odpuszczaj sobie! Walcz! Żyj! Życie jest wyjątkowe! To o czym mówi ta piosenka jest po prostu potrzebne i uniwersalne. Słuchając jej przypominasz sobie o tym wszystkim, czego zapomniałeś,co zgubiłeś. Ten utwór łapię Cię za rękę- jak Susie - niosąca nadzieję i zrozumienie.Przypominasz sobie,że zawsze w życiu pojawi się ktoś taki jak ona. Zaczynasz zdawać sobie sprawę z tego,że nie możesz upaść, że trzeba iść dalej... przestać płakać w 'skórzane siedzenia' jadąc przez miasto do Temple Station. Przypominasz sobie,że pora zawalczyć właśnie o to wyjątkowe życie. Zaczynasz wierzyć w to,że masz prawo tak żyć ! Masz prawo mieć nadzieję i dążyć do tego! Cudowne życie, cudowne życie, cudowne życie- brzmi jak mantra, wsłuchujesz się w głos Theo i ' suddenly you start to believe' I mnie dzisiaj ten utwór przypomniał,że pora zawalczyć o oddalającą się przyjaźń- właśnie na tym polega jego sukces.

 • TheSusie772

  2012-11-08 | 19:22

  Uważam, że utwór Wonderful Life zawdzięcza swój sukces kilku elementom, które złożyły się na genialną całość. Pierwsze, co rzuciło mi się w oczy i skłoniło do przesłuchania piosenki w Internecie to tytuł i czarnobiały teledysk. Nazwa znajoma, więc też od razu przypomniałam sobie, że taki sam tytuł ma jedna piosenka z lat 80’, znana nie tylko przez trochę starsze pokolenie, ale i też młodzież, więc ludzie z czystej ciekawości zapewne skusili się na jej odsłuchanie. Stonowane odcienie kojarzą się zwykle ze spokojem, opanowaniem, dla niektórych także z pewną klasyką. I taki jest właśnie teledysk Wonderful Life. Jest on odmianą w stosunku do wszechobecnych „dzikich”, chaotycznych i kolorowych teledysków, które odpowiednie są głównie dla młodych osób, nastolatków, a HURTS proponuje coś zupełnie innego, co przyciąga wszystkich, nie tylko tych zmęczonych pewnego rodzaju agresją wszechobecną w obrazie muzycznym. Jeśli chodzi o wrażenie muzyczne – spokojna regularna melodia oparta na rytmie bardzo zbliżonym do rytmu wybijanych sekund bardzo szybko wpisuje się w pamięć, jak i też może przypominać o upływającym czasie. Dźwięk wykorzystanych w szerokiej gamie syntezatorów przywodzi na myśl zawsze dobrze wspominane, obdarzane sentymentem lata 80’, w których rodzaj takiej muzyki miał swój rozkwit, i współcześnie chętnie się po nią sięga. Delikatny saksofon i subtelne wstawki gitary elektrycznej nadają całości charakterystycznego wydźwięku, który na długo zostaje w pamięci. Prócz podkładu muzycznego nigdy nie można zapominać o wokalu, który idealnie wpasowuje się w dźwięki, łagodnie a czasem z „pazurem”, zmieniając barwę tańczy między tonami. Tekst piosenki to pozytywne i negatywne pojęcia, które się ze sobą przeplatają. Theo Hutchcraft kiedyś powiedział : "Piosenka w zasadzie opiera się na dwóch skrajnościach: pierwsza to człowiek, który chce się zabić, a druga miłość”. Człowiek załamany, chcący popełnić samobójstwo zakochuje się w kobiecie, która odciąga go od tego czynu. Nie wiemy jak potem długo żyją, ale daje to nam do zrozumienia, że zawsze Czekaja na nas lepsze dni, i nie warto kończyć życia pod wpływem chwilowego niepowodzenia czy wypadku, bo nigdy niewiadomo, co będzie dalej, może stanie się coś, co wynagrodzi nam nieszczęścia z przeszłości. Utwór nigdy by nie powstał, gdyby nie upór i pasja, jaka połączyła dwie zupełnie obce sobie wcześniej osoby – instrumentalistę Adama Andersona i wokalistę Theo Hutchcrafta – którzy wykorzystując swój talent, dążyli do osiągnięcia czegoś, i dania ludziom tego, co robią najlepiej. Udało im się to mimo wielu wcześniejszych niepowodzeń, ale jak w piosence Wonderful Life, nigdy się nie poddali. Warto wspomnieć, że oboje są młodzi i niesamowicie przystojni, co też z pewnością przyciągnęło wiele osób płci żeńskiej.

 • Nati

  2012-11-08 | 18:56

  Jak na te czasy współczesnej muzyki POP, R&n&B oraz klubowych klimatów, zespół HURTS cofnął się w przeszłość i skomponował coś innego, coś co było modne w latach 70, 80. Ich styl ubierania się oraz komponowanie dziwnego gatunku muzycznego zwróciło uwagę wielu osób i tym samym zaimponowało ludziom na całym świecie. Myślę, że chłopaki zrobili więcej na rynku muzycznym niż przeciętny popowy czy klubowy artysta, dzięki nim odkrywa się od nowa stare brzmienia, które tak na prawdę nie muszą być rynkowym "obciachem". W tej chwili mogę im tylko podziękować za to, że otworzyli mi oczy pokazując i udowadniając, że nie zawsze człowiek musi słuchać tego co słuchają inni. Najważniejsze jest znaleźć w muzyce to czego szukamy.

 • cezaria

  2012-11-08 | 18:50

  Utwór „Wonderful Life” zespołu Hurts odniósł tak wielki sukces przez niepowtarzany klimat. Piosenka opisująca zniechęconego do życia mężczyznę, którego ratuje z pewnością niezwykła kobieta, utrzymana jest w tajemniczym i seksownym lecz nie wulgarnym stylu. Samo brzmienie utworu jest eleganckie, wyrafinowane i nowoczesne. Kiedy ktoś zacznie go słuchać, nie sposób go wyłączyć. Sukces być może jest zasługą samej sytuacji, którą opisuje piosenka. Jest ponadczasowa i chyba każdy bez względu na płeć, znalazł się w sytuacji jak mężczyzna z utworu. Jednak nie każdemu ktoś przychodzi na pomoc , a każdy o tym przecież marzy, i to może być powodem hipnotyzującej siły tego utworu. Daje on słuchaczowi nadzieje i siłę by się nie poddawać. Do sukcesu piosenki mógł się przyczynić niewątpliwie także styl Theo i Adama, który jest elegancki i minimalistyczny i oddający charakter ich twórczości. Tak rzadki w na ogół popularnej dzisiaj muzyce.

 • 1 2 3 Następny

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować aby dodawać komentarze.

Zaakceptuj Politykę Prywatności naszej strony